SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

SOKAK HAYVANLARI YARARINA KONSER

Büyükçekmece Belediyesi, İshakoğlu Musiki Derneği işbirliğiyle her yıl sokak hayvanları yararına düzenlenen konsere ilgi çok yoğun oldu.

SOKAK HAYVANLARI YARARINA KONSER
Bu haber 26 Eylül 2017 - 12:00 'de eklendi.

Bu yıl altıncısı düzenlenen “Sevgimiz İlaç Olsun” konserinde seslendirilen şarkılar sokak hayvanları için söylendi.

Konserin geliri sahipsiz hayvanlara

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ü temsilen konsere katılan Belediye Başkan Yardımcısı Başak Sancar, konserden elde edilen gelirin sokak hayvanları için kullanılacağını belirterek şöyle konuştu: “Öncelikle yoğun programı sebebiyle bu akşam aramızda bulunamayan değerli başkanımız Dr. Hasan Akgün’ün sevgi ve selamlarını iletmek istiyorum. Bu akşam bizler için çok anlamlı ve önemli. İshakoğlu Musiki Derneği’nin ‘Sevgimiz İlaç Olsun’ sloganıyla 6 yıl önce başlattığı ve sahipsiz hayvanlar için düzenlediği farkındalık konserlerinin birini daha gerçekleştirdik. Bu çok anlamlı konsere emek veren başta Kadir İshakoğlu hocama, koro üyelerine ve saz ustalarına, bu gecenin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum.”

Konserde elde edilen gelirin tamamı Büyükçekmece Belediyesi Sahipsiz Hayvanlar Bakım, Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki hayvanların ilaç, bakım ve gıda masrafı için harcanacak.

p1790619

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA