SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

SOSYAL DESTEKTE SINIR YOK

Avcılar Belediyesi, ihtiyaç duyulan her yerde ‘Sosyal Belediyecilik’ anlayışı ile örnek hizmetler veriyor. 

SOSYAL DESTEKTE SINIR YOK
Bu haber 20 Şubat 2017 - 16:53 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, Avcılar ilçesinde bulunan hasta, yaşlı ve bakıma muhtaç olan vatandaşlara sıcak yemek, erzak, hasta bezi gibi destek hizmetlerin yanında evlerinin temizliğini yapamayacak durumda olan vatandaşlarının evlerine giderek, temizliğinin ve düzenlenmesinin yapılmasını sağlıyor. Yapılan uygulama ile temizliğini yapamayacak durumda olan vatandaşların, sağlıklı ve temiz bir ortamda yaşaması sağlanıyor.

Başkan Toprak’ın ‘Avcılar’da hiç kimse yatağa aç girmeyecek’ söylemi ile hareket eden Avcılar Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü, ‘Giymediğin Kıyafeti Giydir’ kampanyası başlatmış, kısa zamanda Avcılarlı vatandaşların da yardımı ile destek çığ gibi büyümüştü.  Benzer bir uygulamanın ev mobilyalarında da yapılmasını sağlayan Avcılar Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Avcılarlı vatandaşların kullanılabilir durumda olup bağışladığı mobilyalarını ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor.

AVCILAR’DA BELEDİYE AİLE DEMEKTİR

Yaptığı hizmetlerle Avcılarlı vatandaşların sevgisini kazanan Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli de konu ile ilgili olarak; “ Biz hizmet etmek için varız. Avcılar’da belediye demek aile demektir. Bizim Cumhuriyet algılamamız şudur. Cumhuriyet kimsesizlerin kimsesidir. Avcılar halkının ihtiyaç duyduğu her yerde varız” dedi.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA