SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

SOSYAL PROJELERİ İNCELEDİLER

Beylikdüzü Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü , kurulduğu günden bu yana yapılan çalışmaları İstanbul Arel Üniversitesi Sağlık Bilimleri Yüksek Okulu Sosyal Hizmetler 1. Sınıf Öğrencileri’ne aktardı.

SOSYAL PROJELERİ İNCELEDİLER
Bu haber 16 Mart 2017 - 15:52 'de eklendi.

Üniversitenin Öğretim Görevlisi Yrd. Doç Dr. Pınar Akkuş’un da katıldığı ziyarette Müdür Muazzez Akbaba detaylı bir sunum gerçekleştirdi.

Beylikdüzü Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Muazzez Akbaba, İstanbul Arel Üniversitesi Sağlık Bilimleri Yüksek Okulu Sosyal Hizmetler 1. Sınıf Öğrencileri’ni konuk etti. Müdürlüğün kurulduğu günden bugüne yapılan sosyal hizmet çalışmaları hakkında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Öğretim Görevlisi Yrd. Doç Dr. Pınar Akkuş’un da katıldığı sunumda tüm detaylar anlatıldı.

Çalışmalar İçin Teşekkür Edildi 

Sosyal politikaların işleyişine ilişkin bilgilendirme yapan Akbaba, müdürlük bünyesinde vatandaşın yararlandığı göç hizmetleri birimi, yaşlı hizmetleri birimi, aile-toplum hizmetleri birimi, toplumsal eşitlik birimi ve sosyal yardım ve sosyal destek hizmetleri birimini anlattı, daha sonra öğrencilerle birlikte çalışmaları sahada inceledi.  Yrd. Doç Dr. Pınar Akkuş, sunumun ve incelemenin ardından Akbaba ve ekibine, multi disiplinlere yani psikolog ve sosyolog gibi farklı branşların çeşitlilik sağlayarak müdürlük birimlerinde birlikte çalışmalarına dikkat çekerek “İlk defa bir yerel yönetimde sosyal hizmet multi disiplinlerinin beraber çalıştırıldığını gördük. Bunun için teşekkür ediyoruz, çalışmalarınızda başarılar dileriz.” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA