SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

SPOR AKADEMİSİ KURSLARI BAŞLIYOR

Küçükçekmece Belediyesi Spor Okulları tarafından ücretsiz olarak Küçükçekmeceli gençlere sunulan, BESYO (Beden Eğitimi Spor Okulları) hazırlık kursları başladı.

SPOR AKADEMİSİ KURSLARI BAŞLIYOR
Bu haber 02 Şubat 2017 - 15:04 'de eklendi.

Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nün üniversitelerin Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu bölümlerine girmek isteyen gençlere ücretsiz olarak sunduğu hazırlık kursları kayıtları başladı. Gençlerin kurslara yoğun ilgi gösterdiğinden bahseden Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, “Küçükçekmeceli gençlerimizi spora yönlendirerek, onların boş işlerle uğraşmasını, sokaklarda heba olmasını engellemek bizim için çok önemli. Sporla uğraşan gençlerimizin de bu konuda kariyer yapmasını, kendilerini geliştirerek bize, ülkemize nice şampiyonluklar getirmesini ümit ediyoruz” dedi.

BAŞVURU A KAPISINDAN

Spor okullarında yüksek öğrenime devam etmek isteyen öğrencileri, üniversitelerin Özel Yetenek Sınavlarına hazırlamak amacıyla hayata geçirilen kurslara başvurmak için ise, 1 Adet Fotoğraf, Nüfus Cüzdanı Fotokopisiyeterli. Bu belgeler ile Küçükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü Spor Okulları Kayıt Masası’na (Küçükçekmece Belediyesi Başkanlık Binası A Kapısı) başvurulabilir. Bilgi için, 444 4 360/ 7996-7997 nolu telefon da aranabilir.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA