SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

SPOR ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Küçükçekmece Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Küçükçekmece Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen 2017-2018 Eğitim-öğretim yılı Okul Olimpiyatları Ödül Töreni Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleşti.

SPOR ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU
Bu haber 08 Şubat 2018 - 10:50 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Ödül törenine Küçükçekmece Kaymakamı Harun Kaya, Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Recep Şencan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz, Küçükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürü Oktay Kurt, Gençlik Spor Bakanlığı Küçükçekmece Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Göksun Öz, İlçe Milli Eğitim şube Müdürleri, Okul Müdürleri, Öğretmenler ve çok sayıda öğrenci katıldı.

8 branşta 3217 sporcunun ve 36 öğretmenin yarıştığı Küçükçekmece Okul Olimpiyatları 1. Döneminde Futbol, Hentbol, Masa Tenisi, Badminton, Geleneksel Çocuk Oyunları, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Ve Kaymakamlık Koşusu, Öğretmenler arası Masa Tenisi ve Öğretmenler arası Badminton turnuvaları gerçekleşti.

Saygı duruşu, İstiklal Marşı ve protokol konuşmaları ardından yarışlarda dereceye giren öğrencilere kupaları, ödül törenine katılan protokol üyeleri tarafından verildi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA