SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

SPOR YAPMAK BEBEK İŞİ

Büyükçekmece Belediyesi bu kez de bebekli anneleri düşünerek farklı bir projeye daha imza attı. 

SPOR YAPMAK BEBEK İŞİ
Bu haber 04 Ekim 2016 - 12:01 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ün talimatları doğrultusunda düzenlenen “Spor Yapmak Bebek İşi” etkinliğine katılan çok sayıda anne, bebekleriyle birlikte yoga yaparak ruhlarını arındırdı.

Hem ruha, hem bedene hitap ediyor

Anne-bebek Yoga Eğitmeni Ece Tuna Efe önderliğinde yapılan yoga seanslarında,  anneler günlük yaşamın stresinden arınarak bebeklerine pozitif enerji veriyor.Yoga hareketleri sayesinde aynı zamanda formlarını koruyan anneler, bebeklerinin bedensel ve zihinsel gelişimine de büyük katkıda bulunabiliyor.  Sinanoba Barış Manço Parkı’nda düzenlenen etkinliğin sonunda “Anne ve Bebek Dansı” eğitmeni İlknur Aslandoğan önderliğinde anne ve çocukları dans ederek renkli görüntülere sahne oldu.

“Tüm annelerimizi bebekleriyle birlikte bekliyoruz”

Büyükçekmece’de yaşayan annelerin çok aydın ve bilinçli olduğunu belirten Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Hepimizin bildiği gibi siz anneler kutsal varlıklarsınız. Çocuklarınız için yaptığınız fedakarlıklar asla göz ardı edilemez. Biz Büyükçekmece Belediyesi olarak bu kez de annelerimizin çocuklarıyla birlikte spor yapabilmelerinin önünü açtık. Hafta içi de bebekli anneler için spor programları düzenledik. Tüm bebekli annelerimizi bebekleriyle birlikte spora bekliyoruz” dedi.

Bebekli Anneler Spor Programı

Bebekli anneler için de spor aktiviteleri düzenleyen Büyükçekmece Belediyesi çalışmalarıyla fark yaratmaya devam ediyor.

Spor programlarına katılmak isteyen anneler için:

Her Salı 12.30-13.30 Albatros Jimnastik Kulübü Derneği

Her Çarşamba 11.30-12.30 Muratçeşme Spor Merkezi

Her Cuma 12.00-13.00 Sinanoba Barış Manço Parkı

Her Cumartesi 11.00-12.00 Muratçeşme Spor Merkezi

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA