SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

STAJYER ÖĞRENCİLERE CV HAZIRLAMA TÜYOLARI

Küçükçekmece Belediyesi’nde görevli lise ve üniversite öğrencisi stajyerlere, “Cv Hazırlama ve Mülakat Teknikleri Eğitimi’’ verildi.

STAJYER ÖĞRENCİLERE CV HAZIRLAMA TÜYOLARI
Bu haber 29 Mayıs 2018 - 11:28 'de eklendi.

Küçükçekmece Belediyesi Çok Amaçlı Salonda İnsan Kaynakları Müdürlüğü ve Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen eğitimde, İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Görevlisi Kariyer Merkezi Müdürü S. Sözer Kırca öğrencilere Cv hazırlama ve kendi kariyerlerini planlama konularında önemli bilgiler verdi.

İYİ BİR CV İŞ BULMADA YARDIMCI

Eğitime Küçükçekmece Belediyesi’nde çalışan Lise ve Üniversitede okuyan stajyer öğrencileri katıldı. Geleceğin gözde mesleklerinden bahseden Sözer Kırca, iş arama yöntemlerini anlatarak, mülakat teknikleri hakkında önemli tüyolar verdi. İyi bir cv hazırlamanın iş bulma konusunda çok faydalı olacağını kaydeden Kırca, cv hazırlarken doğru ve öz bilgi paylaşılması gerektiğini ifade etti. Kırca öğrencilere cv’ lerine  yanıltıcı bilgi yazmaktan kaçınmalarını da tembihledi. Her bir iş deneyiminin ileride başka işlerin kapsını açacağını da vurgulayan Kırca, iş hayatında deneyimin öneminden bahsetti. Eğitim sonunda ise seminere katılan öğrencilere sertifika verildi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA