SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

STAR’LARDAN MUHTEŞEM FİNAL

Küçükçekmece’de yaşayan Roman vatandaşlarımızın fayda sağladığı bu projenin kapanış programına, öğrenciler jüri ve izleyiciler karşısında performanslarını gösterdiler.

STAR’LARDAN MUHTEŞEM FİNAL
Bu haber 10 Ekim 2017 - 11:51 'de eklendi.

Küçükçekmece Halk Eğitim Merkezi ve Ayşe Hatun Özen Vakfı ortaklığında, Avrupa Birliği hibe fonuyla desteklenen KÜÇÜKÇEKMECE’DE YAŞAM: ÇEŞİTLİLİKTE BİRLİK PROJESİ, yaklaşık bir yıldır süren yoğun faaliyetlerin ardından, Küçükçekmece Belediyesi Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştirilen etkinlik ile sona erdi.

Gizem Özdilli’nin rengarenk Roman kostümü ile açılış sunumunu yaptığı etkinlik,  MEB Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Ali Rıza ALTUNEL ve Ayşe Hatun Özen Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Cemal ÖZEN  tüm yıl boyunca müzik ve sahne sanatları eğitimi almış romanların eğitim sürecini anlattılar ve bundan sonraki projelerde de yer alacaklarını ifade ettiler.

‘ÜNLÜLERDEN ROMAN PROJESİNE BÜYÜK DESTEK’

Küçükçekmece’de yaşayan Roman vatandaşlarımızın fayda sağladığı bu projenin kapanış programına, öğrenciler jüri ve izleyiciler karşısında performanslarını gösterdiler. Jüri üyelerinden İstanbul Girls Orkestrası’nın kurucu-yapımcısı Filiz NAZ, Yapımcı-Aranjör Münir Doğanay, Radyocu Can BATMAZ öğrencilerin performanslarını değerlendirerek, önerilerde bulundular. Yapımcı Filiz Naz, roman öğrencilerden birine albüm yapmayı teklif ederken, yine yapımcı – aranjör Münir Doğanay başka bir öğrenciyi önümüzdeki günlerde görüşme yapmak üzere firmasına davet etti.

Proje devam ederken, roman vatandaşlarla bir araya gelen ve öğrencilerle görüşen sanatçılardan  Deniz Gençay ve Arzu Arıkan final gecesinde de roman öğrencileri yalnız bırakmadılar.Bekir Kaplan, Soner Erdoğan, Gökhan Aygün, Cem Özelli gibi iş dünyasının tanınmış isimleri ile  medyanın bilindik birçok siması da aramızda gecede yer aldı.

‘’GİZEM ÖZDİLLİ DANSIYLA RENK KATTI’’

Balkan ve Rumeli müziğinin sevilen isimleri Orhan&Kemal kardeşlerin sahne performansı ve sunucu Gizem Özdilli’ nin müziğe eşlik ederek dans etmesi Küçükçekmece Belediyesi Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi’ndeki tüm seyircileri coşturdu.

‘’RENKLİ İNSANLARIN RENGARENK DÜNYASI NEFES KESTİ’’

Savaş Zurnacı’ nın müzik eğitimlerini, Volkan Ülker’in ise sahne eğitimlerini verdikleri öğrenciler, muhteşem gösterileriyle geceye damgalarını vurdular.

Coşkulu geçen etkinliğin ardından projeye destek olan katılımcılara, sanatçılara, proje kapsamında emeği geçmiş olan isimlere teşekkür belgeleri verildi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA