SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

SÜS HAVUZLARIYLA GÜZELLEŞİYOR

İlçenin pek çok noktasında yeni yeşil alanlar kazandırma çalışmalarına devam eden Küçükçekmece Belediyesi, yenileme çalışmalarıyla da ilçedeki bir çok parkı yeniden inşa ediyor.

SÜS HAVUZLARIYLA GÜZELLEŞİYOR
Bu haber 29 Eylül 2017 - 11:41 'de eklendi.

Küçükçekmece Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçedeki parklara süs havuzları yaparak, güvenli, modern ve kullanışlı oyun grupları yerleştirerek yenilemeye devam ediyor. Yenilenen parklara güvenlik kameraları da yerleştiren Küçükçekmece Belediyesi bu uygulaması ile parkların daha güvenli olmasını sağlıyor.

“YENİ VE MODERN PARKLAR”

İlçede ilk etapta, Selçuklu Parkı, Nurettin Şen Parkı, Söğütlüçeşme Muhtarlık Önü Park, Söğütlüçeşme Aile Sağlığı Merkezi Önü Park, Gültepe Mahallesi Şehit Mahmut Ergül Parkı, Kemalpaşa Mah. Şehit Murat Kalyoncu Parkı, Sevgi Parkı, Fevzi Çakmak Mahallesi Parkı, 29 Ekim Parkı’nda yürütülen çalışmalarda, modern oyun alanları eskiyenleriyle değiştirilirken, kamelya ve oturma grupları yapılarak yürüme yolları ile yeşil alanlar genişletildi.

Süs havuzlarıyla daha güzel bir görünüme kavuşan prestij kazanan parklarda eski aydınlatmaların yerine led aydınlatmaya geçilerek, daha tasarruflu ve modern aydınlatma yöntemleri tercih edildi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA