SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ

Büyükçekmece Belediyesi, ilçe genelinde aralıksız sürdürdüğü çalışmalarla ilçeyi İstanbul’un en temiz ilçeleri arasında öncelikli bir yere taşıdı.

TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ
Bu haber 16 Kasım 2016 - 11:30 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, temizlik konusuna büyük önem verdiklerini belirterek; “Daha temiz çevre, daha temiz Büyükçekmece” sloganıyla ekiplerimiz sürekli seferberlik halindeler” dedi.

 Sokaklar tazyikli su ile yıkanıyor

 Büyükçekmece Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, geçtiğimiz hafta sonunda da ilçenin sokaklarını tazyikli sularla yıkayarak temizledi. Eş zamanlı olarak pek çok sokakta yapılan yıkama işinin yanı sıra halkın yoğun olarak kullandığı geçitlerde sabunlu suyla silinerek temizlendi. Temizlik Müdürlüğü ekipleri aynı zamanda Büyükçekmece Gölü kıyısı ve ilçe genelinde meydanlarda bulunan havuzlarda da temizlik yaptı. 

“Ekiplerimiz sürekli seferberlik halinde”

 Yapılan çalışmaları yakından takip eden Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Büyükçekmece’nin İstanbul’un en temiz ilçeleri arasında ilk sırada yer aldığını belirterek; “Belediyecilikte yapılan her hizmetin önemi büyüktür. Ancak bazı hizmetler halkın sağlığını doğrudan ilgilendirdiği için daha fazla önem arz eder. Temizlik hizmeti de bu açıdan önemli. Halkımıza daha sağlıklı ve daha temiz ortam yaratmak için temizlik müdürlüğü ekiplerimiz sürekli seferberlik durumundalar. Daha temiz çevre, daha temiz Büyükçekmece sloganıyla çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdüreceğiz” ifadesini kullandı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA