SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

TÜM TEDBİRİMİZİ ALDIK

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Kurban Bayramı süresince halkımızın kurban ibadetini en sağlıklı ve en hızlı şekilde yerine getirebilmesi için tüm önlemler alındı” ifadesini kullandı.

TÜM TEDBİRİMİZİ ALDIK
Bu haber 28 Ağustos 2017 - 11:49 'de eklendi.

1 Eylül Pazartesi günü başlayacak olan Kurban Bayramı için tüm hazırlıklarını tamamlayan Büyükçekmece Belediyesi, Çakmaklı Mahallesi’ndeki kurban satış ve kesim tesisinde bu yılda aynı anda çok daha fazla kişiye, çok daha hızlı bir şekilde hizmet vermeye hazır.

Denetimler bayram süresince devam edecek

Büyükçekmece Belediyesi’nin, 30 bin metrekare alan üzerine kurduğu Türkiye’nin en modern kurban kesim tesisini denetleyen Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, büyük ve küçükbaş kurban satış çadırları ve kesim tesislerinde incelemelerde bulundu. Başkan Akgün, Büyükçekmece Belediyesi Kurban Kesim ve Satış Merkezi’nde kaçak ve sağlıksız kurbanlığa geçit verilmediğini belediye veteriner ekiplerinin sıkı bir denetim gerçekleştirdiğini belirtti.

“Kurban Bayramınız kutlu olsun”

Başkan Akgün, 1 – 4 Eylül tarihleri arasında kutlanacak olan Kurban Bayramı için tüm hazırlıkların özenle tamamlandığını ve Büyükçekmece Belediyesi ekiplerinin bayram süresince 7 gün 24 saat esasına göre Büyükçekmece halkının hizmetinde olacağını söyledi. Başkan Akgün, şu açıklamayı yaptı: “Kurban satış ve kesim alanımız bu yılda İstanbul’un en modern kurban tesisi olarak hizmet verecek. Vatandaşlarımızın kurban ibadetlerini hijyenik ve konforlu koşullarda gerçekleştirebileceği bir alan inşa ettik. Bu vesileyle de Büyükçekmece ailemin ve tüm İslam aleminin Kurban Bayram’larını kutluyorum” ifadesini kullandı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA