SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

Turan Hançerli: Bütün Avcılarlı’nın kalbini kazanacağım

Cumhuriyet Halk Partisi Avcılar Belediye Başkan adayı Turan Hançerli Mustafa Kemal Paşa Mahallesi seçim ofisinini açılışını gerçekleştirdi. Hançerli her Avcılarlı’nın kalbini kazanacağını ifade etti.

Turan Hançerli: Bütün Avcılarlı’nın kalbini kazanacağım
Bu haber 08 Şubat 2019 - 16:58 'de eklendi.

YEŞİLKENT’TEKİ OKUL SORUNUNU ÇÖZECEĞİZ

Belediye başkanı seçildiği zaman 450 bin Avcılarlı’ya hizmet edeceğini belirten Hançerli, ‘Ayrı gayri yapmadan herkese eşit hizmet vereceğiz. Parti ayrımı yapmayacağız. Kaynaklarımızı etkin ve verimli bir şekilde kullanacağız. Mahallelerimizdeki en önemli sorun neyse ilk önce o problemi çözeceğiz. Mustafa Kemal Paşa mahallemizde eğitimle ilgili ciddi sıkıntılar var. Biz bu mahallemize göreve geldiğimiz zaman buradaki eğitim sorununu çözeceğiz. Avcılar’da 60 kişilik sınıflar var. Bu sorun Milli Eğitim Bakanlığı’nın sorunu. Ama benim vijdanım bunu kaldırmaz. Yeşilkent’teki bu okul sorunu göreve geldiğimiz zaman çözeceğiz’ şeklinde konuştu.

ÇOK ŞÜKÜR ESENYURT GİBİ DEĞİLİZ

Mustafa Kemal Paşa mahallesinin çok güzel bir mahalle olduğu vurgusunu yapan Hançerli, ‘İstanbul’un ortasında Mustafa Kemal Paşa mahallesi kent olanaklarından maalesef yoksun bir mahalle. Park yok. Kültürel etkinlik gerçekleştirebilecek tiyatro, sinema yada toplantı yapabileceğimiz, sanatsal etkinlikler gerçekleştireceğimiz alanlar yok. Emekliler için vakit gecirecekleri yerlerde yok. Bizim önceliğimiz bunlar bu sorunları çözeceğiz. Ama yinede çok şükür Esenyurt gibi değiliz. İyiki Avcılarlıyız. Ama yetmez başka yatırım ve olanaklara ihtiyacımız var. Bu ihtiyaçlarımızı karşılayacağız. Bu mahallemizde bir cami var. Ama bu büyüklükteki mahalle için yeterli değil. Hem cami hemde cem evini mahallemize kazandıracağız.

AVCILAR’DA GÜLMEYEN KALMAYACAK

Bulgaristan Razgard Belediyesi ile kardeş belediye olduklarını belirten Turan Hançerli, ‘İş adamlarımızı belediye başkanından randevu alacağız. İş adamlarımızla Razgard’da çıkarma yapacağız. Oradaki iş adamları ile bizim iş adamlarımızı buluşturacağız. İş yapacağız. Avcılar’da bir inşaat sektörü olacak. Binaları güvenli hale getireceğiz. Ama büyük dev şirketler bu işleri yapmayacak. Bizim esnafımız, bizim müteahhitimiz yapacak. Avcılar zenginleşecek ve daha huzurlu olacak. Avcılar’da gülmeyen selamlaşmayan kimse kalmayacak. Birlikte yürüyeceğiz. Birlikte koşacağız. 1 Nisan sabahı birlikte kazanmanın mutluluğunu yaşayacağız.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA