SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

TYBBD TARAKÇI’YA YAPILAN SALDIRIYI KINADI

20 Kasım 2017 Pazartesi sabahı iki şüpheli kişi tarafından silahlı saldırıya uğrayan gazeteci Ali Tarakçı saldırıdan sonra hastaneye kaldırılmış, tüm müdahaleler yapılarak hayati tehlikesi bulunmamaktadır.

TYBBD TARAKÇI’YA YAPILAN SALDIRIYI KINADI
Bu haber 20 Kasım 2017 - 23:47 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Türkiye Yerel Basın Birliği Genel Başkanı Nezir Karayün; Uzun yıllardır İstanbul da yerel gazetecilik yapan, Gazetem İstanbul gazetesinin sahiplerinden gazeteci Ali Tarakçı ya yapılan mefhum saldırıyı kınıyor,  bu yapılan saldırının zor şartlar altında gazetecilik yapan tüm yerel basına yapıldığını düşünüyor,  hain saldırıyı yapan kişi ve kişileri şiddetle kınıyoruz.

Olay, İstanbul Esenyurt Cumhuriyet Mahallesi İSKİ yakınlarında trafikte yapılan tartışma sonucu ortaya çıktığı iddia edilirken, her ne suretle olursa olsun.  Bir gazeteciye yapılan saldırı çirkin bir saldırıdır. Silahlı saldırıda bulunan bu kişi ve kişilerin güvenlik güçleri tarafından ivedi bir şekilde bulunarak cezalandırılmasını temenni ediyor,  Gazeteci meslektaşımız Ali Tarakçıya ve Gazetem İstanbul ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, Allah tan acil şifalar diliyoruz.

Türkiye Yerel Basın Birliği Derneği

Adına Genel Başkan

Nezir KARAYÜN

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA