SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ÜCRETSİZ ARAPÇA KURSU

Gürpınar Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi ile Kavaklı Kurs Merkezi’nde ücretsiz Arapça Kursları düzenleyen Beylikdüzü Belediyesi, her kesimden ve görüşten kişinin taleplerini değerlendirerek eşitlikçi bir hizmet anlayışı sunuyor.

ÜCRETSİZ ARAPÇA KURSU
Bu haber 28 Şubat 2017 - 10:11 'de eklendi.

Kültürel etkinlikleri ve çeşitli sanat dallarını Beylikdüzü ile buluşturan Beylikdüzü Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, mahallelinin istek ve önerilerini dinliyor, çözüm buluyor. Ev hanımları ve İlahiyat öğrencilerine yönelik açılan Arapça Kursları,  Ekim ayından itibaren ücretsiz bir şekilde Gürpınar Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi ile Kavaklı Kurs Merkezi’nde devam ediyor. Dersler Mayıs ayında sona erecek. Dersleri geçen kursiyerlere katılım belgesi verilecek.

Kavaklı Kurs Merkezi’nde dersler, haftada 2 gün Pazartesi ve Perşembe günleri olmak üzere Saat 10:10-15:20 arasında yapılıyor. Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi’nde ise Çarşamba günleri 13:00-17:50 saatleri arasında dersler sürüyor. Gelecek kurs dönemi için bilgi almak isteyenler 444 09 39 NO’lu Çağrı Merkezi’ni arayabilirler.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA