SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

UÇUŞAN PARMAKLAR SAHNE ALDI

Beylikdüzü Belediyesi’nin bir yıl boyunca devam eden kültür-sanat kurslarında uzman müzisyenlerden piyano dersi alan küçük yetenekler, “Uçuşan Parmaklar” adlı yıl sonu etkinliğiyle başarılı performanslarını Aşık Veysel Sahnesi’nde dinleyiciyle buluşturdu. 

UÇUŞAN PARMAKLAR SAHNE ALDI
Bu haber 03 Mayıs 2017 - 14:29 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Geleceğin müzisyenleri Beylikdüzü’nde yetişiyor. Beylikdüzü Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde açılan kültür-sanat kurslarında alanında uzman eğitmenlerden, piyano dersleri alan kursiyer çocuklar herkese keyifli bir gece yaşattı. Aşık Veysel Sahnesi’nde “Uçuşan Parmaklar” adlı yıl sonu dinletisiyle piyano eşliğinde ünlü sanatçıların eserlerini ailelerine ve diğer konuklara çalan minikler, yetenekleriyle herkesten büyük alkış aldı.

Bir yıl gibi kısa bir süre içerisinde aldıkları eğitimi, sahnede ortaya koyan kursiyerler, piyano hakimiyetleri ve başarılı performansları ile izleyenlerden tam not aldı. “Uçuşan Parmaklar” adlı dinletiye, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Fidan Gül, öğrenci velileri ve müzikseverler katıldı. Yetenekli parmakları piyanonun eşsiz tınılarıyla buluşturan Eğitmen Piyanist Mariam Yoro’ya çiçek takdim edildi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA