SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ÜNİFORMALAR AKGÜN AMCALARINDAN

Türk milli eğitime kazandırdığı 30’un üzerinde okul ve eğitime verdiği katkılarla tanınan Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, yeni eğitim öğretim dönemi öncesinde minik öğrencilere okul üniforması hediye etti.

ÜNİFORMALAR AKGÜN AMCALARINDAN
Bu haber 18 Eylül 2017 - 18:01 'de eklendi.

Büyükçekmece’deki 24 okulda bu yıl eğitim-öğretim hayatına başlayacak ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin okul üniformaları düzenlenen törenle kendilerine teslim edildi.

Başkan Akgün’e teşekkür ettiler

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, eğitime verdiği katkıları her alanda sürdürüyor. 2017 – 2018 Eğitim Öğretim Yılı öncesinde Büyükçekmece’de yeni okula başlayacak olan ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yeni belediye binasında düzenlenen törenle okul üniformaları dağıtıldı. Büyükçekmece Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından temin edilen okul üniformaları Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Kazancı ve Belediye Başkan Danışmanı Reşit Oral tarafından öğrencilere dağıtıldı. Yeni okul üniformalarına kavuşmanın sevincini yaşayan öğrencilerin velileri de, duydukları memnuniyeti dile getirerek Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’e teşekkür ettiler.

2

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA