SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ÜSKÜDARLI PARKINA KAVUŞTU

Üsküdar Belediyesi, Kirazlıtepe’de içinde 250 araçlık otopark, 30 bin kişilik yemek yapılabilen mutfak, park ve sosyal tesis bulunan 7 bin metre karelik Şenol Güneş Parkı’nı hizmete açtı.

ÜSKÜDARLI PARKINA KAVUŞTU
Bu haber 26 Mart 2017 - 15:29 'de eklendi.

Üsküdar Belediyesi, Kirazlıtepe’de yapımı tamamlanan Şenol Güneş Parkı ile parkın altında bulunan 250 araçlık otopark, sosyal tesis ve 30 bin kişiye yemek yapma kapasitesine sahip mutfağında içinde bulunduğu yaklaşık 7 bin metre karelik yaşam alanını hizmete açtı. Açılışa Üsküdar Kaymakamı Mustafa Güler, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Üsküdar Eski Belediye Başkanı Mustafa Kara ile vatandaşlar katıldı. Açılış öncesinde kendilerini kemençe ve davulun ritmine bırakan vatandaşlar bol bol horon tepti. Çocuklar ise park üzerinde bulunan oyun alanlarında eğlendi.

Parkın açılışında konuşan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, “Şenol Güneş Parkı değil Üsküdar’da İstanbul’da böyle dört başı mamur bu kadar komplike bir proje yoktur. Buranın altı otopark üstü park. Her kesime her yaşın ihtiyacına cevap verebilecek muazzam bir yaşam alanı oldu. Çocuklarımıza gençlerimize yaşlılarımıza yönelik seyir terasları oyun alanları hemen altımızda çok güzel bir park kahvesi. Park kahvesinde çayınızı kahvenizi içip misafirlerinizi ağırlayabileceksiniz. Bu parkın altında 250 araçlık otopark var. 1 ay boyunca bu otoparktan bütün hemşerilerimiz ücretsiz istifade edecekler. Alt katımız sadece otopark değil. Günlük 30 bin yemek çıkarabileceğimiz iki katlı muazzam bir mutfağımız var” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA