SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

UYGULAMALI EĞİTİM

Büyükçekmece Belediyesi, Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde görevli personele “İş Sağlığı ve Güvenliği” semineri düzenledi.

UYGULAMALI EĞİTİM
Bu haber 18 Kasım 2016 - 11:46 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen seminerde Temizlik  İşleri Müdürlüğü tam kadro yerini alırken, gelenek haline getirilen İş sağlığı ve güvenliği eğitimini bu yıl İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Büşra Aktaş, İlk Yardım Uzmanı Saime Özyılmaz, İş Yeri Hekimi Rahim Erbaş verdi.

 Uygulamalı eğitim verildi

Yaklaşık üç saat süren eğitimde konuşmacılar, iş esnasında alınması gereken önlemlere, önce kendi güvenliklerinin sağlanması gerektiğine, herhangi bir olay karşısında izlenecek yola ve ilk yardım gibi geniş çaplı konulara değinerek işçileri bilgilendirdiler. Seminer sırasında zaman zaman temizlik işleri müdürlüğü ekiplerine uygulamalı ilk yardım eğitimi de verildi.

Uygulamalı geçen eğitim sonunda eğitimcilere ve duyarlılıklarından dolayı işçilere teşekkür eden Belediye Başkan Yardımcısı Başak Sancar, Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. hasan Akgün’ün sevgi ve saygılarını iletti. Başak Sancar, şöyle konuştu: “Büyükçekmece’miz bu kadar temizse  sizlerin sayesindedir. Yaptığınız iş hizmetlerin en büyüklerinden en önemlilerindendir.  Gelenek hale getirdiğimiz eğitim seminerlerimizde sizlere anlatmak istediğimiz, çalışırken önce kendi güvenliğinizi almanız. Önce can güvenliği sonra iş” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA