SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

YAĞMUR ALTINDA İFTAR YAPTILAR

Büyükçekmece Belediyesi’nin Mimarsinan Mahallesi’ndeki mahalle iftarı yağan yoğun yağmura karşın binlerce kişiyi iftar sofrasında buluşturdu.

YAĞMUR ALTINDA İFTAR YAPTILAR
Bu haber 28 Mayıs 2018 - 11:00 'de eklendi.

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Ramazan’ın bereketli bir ay olduğunu ve yağan yağmurla gelen bereketin farklı bir güzellik oluşturduğunu söyledi.

Büyükçekmece’de ramazan dolu dolu yaşanıyor

Büyükçekmece Belediyesi’nin geleneksel mahalle iftarları bu yılda ilçe halkının yoğun katılımıyla dolu dolu geçiyor. Hafta sonu Mimarsinan Mahallesi Liman’da gerçekleştirilen mahalle iftarına yağışlı havaya karşın bölge halkının ilgisi çok yoğun oldu.

“Hizmetin temeli sevgidir”

İftar öncesinde kısa bir konuşma yapan Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Ramazan’ın bereketi ile yağmurun bereketinin iftar sofrasında birleştiğini belirterek; “İnşallah yüce Allah, gelecek yılda sağlık içinde, eksiksiz yine hep birlikte iftar açmayı bizlere nasip etsin. Bizim felsefemizde hizmetin temeli sevgidir. Ben bütün insanları, bütün canlıları hepinizi çok ama çok seviyorum. Çünkü insanın yüreğinde sevgi olduğu müddetçe her şeyi sağlam olur. İmanı da sağlam olur. Birbirinizi sevdiğiniz zaman aldığınız nefesten bile bir haz alırsınız. Hepinize sağlıklı bir yaşam diliyorum. Yetinmeyi, bulduğumuzla geçinmeyi ve samimiyeti eksik etmeyelim. Mübarek Ramazan ayı hepimize bolluk ve bereket getirsin” şeklinde konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA