SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

AVCILAR’I YASA BOĞAN İNTİHAR

Avcılar Belediyesi eski ruhsat şefi Hasan Keser’in oğlu Ulaş Keser 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nden atlayarak intihar etti.

AVCILAR’I YASA BOĞAN İNTİHAR
Bu haber 07 Şubat 2018 - 17:33 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Avcılar Belediyesi eski ruhsat şefi Hasan Keser’in oğlu Ulaş Keser 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nden atlayarak intihar etti. Düzgün Ulaş Keser (27), bacakları dizinin altından kopmuş olarak denizden çıkarıldı. Yaklaşık 1 saat sonra cesedi çıkarılan Keser’in bacaklarını gemi ya da tekne pervanesinin koparmış olduğu tahmin ediliyor

Edinilen bilgiye göre, saat 18.00 sıralarında meydana gelen olayda, bir taksiyle Anadolu Yakası’na giden Düzgün Ulaş Keser, köprüde trafik olmasından faydalanarak araçtan indikten sonra korkuluklara çıktı. Keser, çevredekilerin müdahale etmesine fırsat vermeden kendini aşağı bıraktı.
Bir kişinin denize atladığı ihbarını alan deniz polisi ve sahil güvenlik ekipleri, köprü altında ve çevrede arama yaptı. Yaklaşık bir saat süren aramaların sonucunda, Düzgün Ulaş Keser’in cesedi, bacakları dizinin altından kopmuş şekilde bulundu. Bacaklarının, eemi ya da tekne pervanesi tarafından koparıldığı tahmin edilen Keser’in cesedi, denizden çıkarıldıktan sonra Ortaköy İskelesi’ne götürüldü.


Olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı incelemenin ardından Düzgün Ulaş Keser’in cesedi, Adli Tıp Kurumu Morguna kaldırıldı.
Avcılar Belediye başkanı Dr.Handan Toprak personeli acılı babayı bir an olsun yalnız bırakmadı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA