SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

YAŞAM VADİSİ’NDE SPOR ZAMANI

Beylikdüzü Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, “Beylikdüzü’nde Yaz Çok Güzel Geçiyor” sloganından hareketle, Yaşam Vadisi’nde haftanın 3 günü vatandaşlara uzman eğitmenler eşliğinde spor imkanı sunuyor. Kayıt gerektirmeyen ve ücretsiz olarak düzenlenen etkinlikte, Beylikdüzü’nde ikamet şartı da bulunmuyor.

YAŞAM VADİSİ’NDE SPOR ZAMANI
Bu haber 02 Ağustos 2018 - 12:04 'de eklendi.

Beylikdüzü Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, ilçede yaşayan vatandaşları sporla buluşturan organizasyonlar yapmaya devam ediyor. Uzman eğitmenler eşliğinde Yaşam Vadisi’nde düzenlenen program, haftanın 3 günü ve ücretsiz olarak yapılıyor. Kayıt ve ikametgâh zorunluluğu bulunmayan etkinlikte, pazartesi ve cuma günleri zumba, çarşamba günleri ise taebo dersi düzenleniyor.

Genç, yaşlı her kesimden yaş grubunun büyük ilgi gösterdiği spor günlerinde, zumba dersleri pazartesi ve cuma günü saat 20:00-21:00, taebo dersleri ise çarşamba günleri 20:00-21:00 saatleri arasında yapılıyor. Tüm vatandaşların davetli olduğu etkinliklere katılmak isteyenlerin, etkinlik günleri branş saatlerinde alanda bulunmaları yeterli.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA