SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

YAŞAR KEMAL ANILIYOR

Bakırköy Belediyesi tarafından  düzenlenen  ‘’Ölümünün 2.Yılında Yaşar Kemal”i Anıyoruz’’ etkinliği, 25 Şubat-Cumartesi günü, saat 20.00’da Bakırköy Belediyesi Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi’nde yapılacak.

YAŞAR KEMAL ANILIYOR
Bu haber 24 Şubat 2017 - 11:10 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Yaşar Kemal Vakfı ve Folklor Kurumu’nun katkılarıyla gerçekleşecek anma etkinliği;  Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’nun açılış konuşmasıyla başlayacak.

KARDEŞ TÜRKÜLER KONSERİ

Bakırköy Belediye Başkanı’nın konuşmasının ardından anma etkinliği; ‘’Yaşar Kemal’e Güzelleme’’ adlı gösteriyle sürecek ve Kardeş Türküler konseriyle son bulacak. Konserde; ünlü türkücü Sabahat Akkiraz da konuk sanatçı olarak sahneye çıkacak.

Organizasyonun ev sahipliğini yapan Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu  anma töreniyle ilgili olarak, ‘’Türk edebiyatının en büyük ismi Yaşar Kemal’i uzun yıllar yaşadığı Bakırköy’de anmaktan; onun yaşam coşkusunu bir konserle halkımıza taşıyacak olmaktan mutluyuz. Bu etkinlikle, bin çiçekli Anadolu’dan ve çok kültürlü Bakırköy’den Yaşar Kemal’e bin selam yollayacağız. Halkımızı ücretsiz gerçekleşecek bu büyük buluşmaya davet ediyoruz.’’dedi.

 

Yer: Bakırköy Belediyesi Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi-Osmaniye Mah. İncirli Yolu Sokak. NO:27 (Telefonu:572 20 70)

TARİH: 25 Şubat 2017-Cumartesi

SAAT: 20.00

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA