SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

YAZ OKULLARINA İLGİ BÜYÜK

Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi Yaz Okulları 1200 öğrenciye 10 farklı branşta eğitim veriyor.

YAZ OKULLARINA İLGİ BÜYÜK
Bu haber 10 Temmuz 2017 - 11:42 'de eklendi.

Büyükçekmece Belediyesi’nin öğrencilerin yaz tatillerini daha verimli değerlendirmeleri ve kendilerini ilgi duydukları alanlarda gelişmeye yönelik olarak her yıl açtığı ücretsiz yaz okulları bu yılda büyük ilgi görüyor

Her bölgede eğitim imkanı

Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi bünyesindeki Barış Manço Kültür Merkezi, Büyükçekmece Meslek Edindirme Kursu, Değirmenpark Sanat Merkezi, Tepecik Nejat Uygur Kültür Merkezi, Çakmaklı Sanat Merkezi, Güzelce Sanat Merkezi, Celaliye Sanat Merkezi ve Mimar Sinan Romder’de öğrencilere İngilizce, bilgisayar, resim, akıl ve zeka oyunları, değerler eğitimi, işaret dili, el sanat becerileri, tiyatro, drama ve halkoyunları dallarında eğitim veriliyor.

Öğrencilerle birebir ilgileniliyor

Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi’nin uzman eğitmenleri, yaz tatilini verimli bir şekilde değerlendirmek isteyen öğrencilerle birebir ilgilenerek, ihtiyaç duydukları her konuda öğrencilere destek veriyor. Büyükçekmece Belediyesi, yaz okuluna devam eden öğrencilere ücretsiz servis hizmeti de sağlıyor. 28 Haziran tarihinde kapılarını açan yaz okulu 28 Temmuz tarihinde sona erecek.

img_9824

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA