SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

YAZ SPOR OKULLARI BAŞLIYOR

Silivri Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu Yaz Spor Okulları 3 Temmuz Pazartesi Günü başlıyor. 11 ayrı branşta ücretsiz eğitim verecek Yaz Spor Okullarının kayıtları devam ediyor.

YAZ SPOR OKULLARI BAŞLIYOR
Bu haber 29 Haziran 2017 - 11:06 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu
Öğrencilerin yaz tatilini en iyi şekilde değerlendirmesi için her yıl olduğu gibi bu yıl da hazırlıklara başlayan Silivri Belediyesi, Yaz Spor Okulları çalışmalarını başlattı. Silivri Belediyesi’nin, Silivri İlçe Milli Eğitim ile Silivri Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleştireceği Yaz Spor Okulları’nda, 5- 15 yaş arası öğrenciler için Futbol, Basketbol, Voleybol, Tenis, Badminton, Okçuluk, Jimnastik, Satranç, Taekwando, Karate ve engellilere yönelik Özel Sporlar branşı yer alacak. Yaz Spor Okulları, 3 Temmuz – 30 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek.
KAYITLAR DEVAM EDİYOR
Silivri merkez, Selimpaşa, Değirmenköy, Kadıköy, Gümüşyaka, Kavaklı, Çanta, Ortaköy ve Cezaevi bölgesi olmak üzere dokuz ayrı merkezde gerçekleşecek ücretsiz eğitimler için kayıtlar, Silviya İş Merkezi’nde hizmet veren Silivri Belediyesi Kültür Merkezi tarafından alınmaya devam ediyor.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA