SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

YAZ SPOR ŞENLİĞİ COŞKUSU

Küçükçekmece Belediyesi, ilçe sakinlerinin fiziksel ve ruhsal yönden gelişime katkı sağlamak ve yaz aylarında sportif zenginliği teneffüs edebilmeleri amacıyla ‘Yaz Spor Şenlikleri’ düzenliyor. Yaz boyunca hafta sonları ilçenin farklı noktalarında düzenlenen etkinlikler, sporseverlerin vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor. 

YAZ SPOR ŞENLİĞİ COŞKUSU
Bu haber 13 Ağustos 2017 - 13:09 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

 

Kartaltepe Mahallesi Kaya Sebati Tuncay İlkokulu bahçesinde düzenlenen şenlik, renkli görüntülere sahne oldu.

Küçükçekmecelilerin  yoğun ilgisiyle gerçekleştirilen etkinlikte, çocuklar ve yetişkinler 2 gün boyunca, penaltı atışı şişme oyun grubu, gladyatör şişme oyun grubu, canlı langırt, şişme kaydırak, kuleli zıpzıp, mini golf, bowling, voleybol şişme oyun grubu, masa tenisi,survivor parkuru, ayak bilardosu aktivitelerinde eğlenerek, keyifli zaman geçirdi.

“TÜM VATANDAŞLARIMIZ SPOR YAPSIN İSTİYORUZ”

Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, Küçükçekmecelileri spor aktivitelerine yönlendirmek için Yaz Spor Şenlikleri’ni düzenlediklerini ifade ettiği konuşmasında, “Sitelerde ve mahallelerdeki okul bahçelerinde düzenlediğimiz şenlikler ile tüm vatandaşlarımıza spor yapma imkanı sağlıyoruz. Spor yapılarak geçirilmiş bir gün kazanılmış yarındır. Katılım sağlayan tüm Küçükçekmecelilere teşekkür ederim” dedi.

“SPORA OLAN İLGİMİZ ARTIYOR”

Spor etkinliklerinde çok  eğlendiğini ifade eden Ömer Talha Polatlı, “ Etkinliği çok beğendim, Belediye Başkanımız Temel Karadeniz’e çok teşekkür ederim. Bizim işimizi kolaylaştırıyor ve spora daha fazla ilgi kazanıyoruz. En çok futbolu  seviyorum. Sporu hayatta kendime bir başlangıç olarak görüyorum ” ifadelerini kullandı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA