SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

YENİ BİNA HAYIRLI OLSUN

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, yapımı kazasız belasız tamamlanan yeni belediye binası için 3 tane kurban kestirdi.

YENİ BİNA HAYIRLI OLSUN
Bu haber 20 Ağustos 2017 - 14:36 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

3 bin 800 metrekare alan üzerine yaptırılan yeni belediye binası önünde düzenlenen törene belediye meclis üyeleri ve belediye personeli katıldı.

Açılış töreni eksiklikler tamamlandıktan sonra yapılacak

Yeni belediye hizmet binasının resmi açılış töreninin henüz gerçekleştirilmediğini belirten Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün şu şekilde konuştu:  “Sadece gelenek ve göreneklerimiz gereğince yeni evimize girerken mutlaka bir takım geleneklere uyarız. Büyükçekmece halkına hizmet verecek olan bu yeni binaya taşınırken geleneğimizin bir parçası olan kurbanımızı kesip, duamızı edip işe Bismillah diyerek başlamak üzere bugün sizlerle bir araya geldik. Belediye binamızın resmi açılış töreni tüm eksiklikler giderildikten sonra yapılacaktır. Bu hizmet binasında gecikmenin dışında hiçbir kaza bela olmadan bugünlere geldiğimiz için Yüce Allah’a şükrediyoruz. Başından sonuna kadar emeği geçen tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Şehrimize, Büyükçekmece ailemize, memleketimize hayırlı olsun. Allah iyi ve doğru işlerle uğraşmayı nasip etsin.”

Kurban kesiminden sonra Büyükçekmece İlçe Müftüsü İrfan Üstündağ tarafından dua okundu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA