SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

YENİ HASTANEYİ İNCELEDİ

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Büyükçekmece’deki hastanelerden birinin mutlaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi yapılması talebini yineledi. Dr. Hasan Akgün, Beykent mevkiinde faaliyete başlayan yeni devlet hastanesini ziyaret ederek yetkililerden hastane ve çevresindeki eksiklikler konusunda bilgi aldı. 

YENİ HASTANEYİ İNCELEDİ
Bu haber 13 Aralık 2016 - 13:32 'de eklendi.

Başkan Dr. Akgün, şunları söyledi: “Daha önce de defaten söyledik. Büyükçekmece’ye bir Eğitim ve Araştırma Hastanesi şart! Bu bölgenin hastaları için en iyi çözüm Büyükçekmece’deki yeni yapılan Mimar Sinan Hastanesi’nin veya Beykent’teki bu hastanenin birinin mutlaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi olması. Belki de ikisi birleştirilir ve tek elden Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hizmet verir. Biz halkımızın talebini takip ediyoruz ve bir kez daha yineleyelim: Bölgemize Eğitim ve Araştırma Hastanesi şart!”

 Engelli aracı park yeri yapılacak

Hastane Yöneticisi Başhekim Opr. Dr. Halil Özcan Çelik’i makamında ziyaret eden ve kendisine hayırlı olsun dileklerini ileten Dr. Hasan Akgün,  hastaneyi de gezdi.  Dr. Akgün, hastane çevresindeki eksiklerin bir an önce giderilmesi için kendi ekibine talimatlarda bulundu.  Başkan Dr. Akgün, acilen hastane otoparkına engelli vatandaşlar için park yeri yapılması talimatı verdi. Dr. Akgün şöyle konuştu:

“İnsan sağlığı her şeyden önce gelir. Doktor ve sağlık personelimiz başarılı ve özverili bir biçimde insan sağlığı için çalışıyor. Hastanede hiçbir eksik olmaması için biz de elimizden geleni yapıyoruz. Vatandaşlarımıza daha hijyenik koşullarda hizmet verebilmek için örneğin geçtiğimiz aylarda hastane çevresine çöp konteynerleri yerleştirdik. Şimdi de otoparka engelli vatandaşlarımız için park yeri yapılması kararı aldık. Aynı zamanda otopark etrafında bulunan adaları da ağaçlandıracağız.  Amacımız vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunabilmek.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA