SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

YILMAZ’DAN BÜYÜK ÖVGÜ

Büyükçekmece’yi ziyaret eden eski Başbakan Mesut Yılmaz, “Belediye Başkanı ve eski siyaset arkadaş Dr. Hasan Akgün, Büyükçekmece’yi İstanbul’un en gözde ilçelerinden bir yapmış” dedi.

YILMAZ’DAN BÜYÜK ÖVGÜ
Bu haber 11 Kasım 2016 - 13:53 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Eski başbakanlardan ve Anavatan Partisi Genel Başkanı Mesut Yılmaz, Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ün tamamladığı ve başlattığı projelerin çok başarılı olduğunu söyledi.

“Kendisini kutluyorum”

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ü ziyaret eden eski Başbakan Mesut Yılmaz, Başkan Akgün’ün eski siyasi arkadaşı ve çok başarılı bir belediye başkanı olduğunun altını çizerek; “Hasan Akgün Beyi, belli aralıklarla ziyaret ediyorum. Hem belediye çalışmaları konusunda, hem başlattığı projeler hakkında kendisinden bilgi aldık. Elimizden geldiği kadar kendisine destek veriyoruz. Zorluklarını biliyorum ama buna rağmen gerçekleştirdiği projelerden dolayı fevkalade mutluyum ve kendisini kutluyorum” dedi.

 “Büyükçekmece çok farklı bir duruma gelecek” 

Geçtiğimiz günlerde temeli atılan Midwood film platosu projesinin Türkiye açısından çok önemli olduğuna vurgu yapan Mesut Yılmaz, sözlerini şöyle sürdürdü: “Avrupa’nın en büyük bir film stüdyosunun temeli Büyükçekmece’de atıldı. Bu proje Büyükçekmece’nin daha çok canlanmasına ve tanınmasına katkı sağlayacaktır. Yat limanı projesinin son durumunu gördük. O da tamamlandığı zaman Büyükçekmece çok farklı bir duruma geçecek. İnanıyorum ki, Hasan Akgün’ün çalışmaları sayesinde Büyükçekmece yakın gelecekte İstanbul’un en gözde yerleşim yerlerinden biri haline gelecek. Kendisini kutluyorum, bundan sonraki çalışmalarında başarılarının devamını diliyorum. Büyükçekmece halkına sevgilerimi sunuyorum. ”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA