SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

YOLLARA ANINDA MÜDAHALE

Büyükçekmece Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Acil Yol Bakım ve Onarım ekipleri, kış mevsimi şartlarında oluşan olumsuzluklara anında müdahale ediyor.

YOLLARA ANINDA MÜDAHALE
Bu haber 23 Aralık 2016 - 15:33 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Büyükçekmece genelindeki çalışmalarını aralıksız sürdüren Acil Yol Bakım ve Onarım Ekipleri, vatandaşlardan gelen uyarıları da dikkate alarak yol ve kaldırımlarda oluşan sorunları ortadan kaldırıyor.

Çalışmalar sürüyor

Büyükçekmece Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Acil Yol Bakım ve Onarım Ekipleri, Güzelce Meydanı, Hürriyet Mahallesi Akşam Sokak’taki olumsuzluklara anında müdahale ederek buradaki çalışmalarını tamamladı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ayrıca Ulus Mahallesi’ndeki yağmur suyu mazgallarında bakım onarım çalışması yaparken, Fatih Mahallesi Boztepe Camii’nde de çevre düzenleme çalışması başlattı.

“Halkımızın hizmetindeyiz”

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Acil Yol Yapım ve Onarım Ekipleri’nin tespit ettikleri veya vatandaştan gelen ihbarlar doğrultusunda belirlenen olumsuzluklara anında müdahale ettiklerini belirterek; “Büyükçekmece halkımıza hizmet için ekiplerimiz görev başında. Vatandaşlarımız bölgelerinde gördükleri olumsuzlukları bize bildirsinler” ifadesini kullandı. 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA