SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ZABITA GÖZ AÇTIRMIYOR

Büyükçekmece Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri vatandaşların güven içinde alışveriş yapabilmesi için denetimlerini aralıksız sürdürüyor.

ZABITA GÖZ AÇTIRMIYOR
Bu haber 05 Ekim 2016 - 12:14 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, ilçe halkının sağlık, güven ve huzuru için denetimlerin sık sık yapılacağını söyledi.
Pazar yerlerindeki tezgahları tek tek dolaşan belediye zabıta ekipleri, etiket , kaçak tezgah ve evrak kontrolleri yaparak, yasalara uygun olmayan tezgah ve satış noktalarının sahiplerini uyarıyor. Kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte, fiyat artışı gösteren tezgahlardaki fiyat etiketlerini detaylı şekilde inceleyen zabıta ekipleri denetimlerin aralıksız devam edeceğini belirterek vatandaşın gönül rahatlığıyla alış veriş yapmalarını söylediler.

Sağlık, huzur ve güven

Semt pazarları için özel oluşturulan pazar zabıta timlerinin görevlerini titizlikle yaptığını belirten Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Zabıta timlerimizin denetimleri titizlikle ve periyodik olarak sürüyor. Kurallara uymayan esnaf için yasal tedbirler alınacak. Amacımız halkımızın sağlık, huzur ve güven içerisinde alışverişini yapmasını sağlamaktır” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA