SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ZABITALAR EĞİTİME ALINDI

Beylikdüzü Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, Beylicium AVM – Erol Günaydın Sahnesi’nde özellikle okul önlerinde ve kent parklarında görev yapan zabıta personeline “Öğrenciler için potansiyel dış tehditler ve koruma yolları” adında bir eğitim verdi.

ZABITALAR EĞİTİME ALINDI
Bu haber 15 Eylül 2017 - 12:05 'de eklendi.

İlçenin güvenliği ve huzuru için var olan zabıtalar eğitimden geçti. Beylikdüzü Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü organizasyonu ile Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen Duygu Doğdu tarafından Beylicium AVM – Erol Günaydın Sahnesi’nde zabıta personeline bir saatlik eğitim verildi. Bilhassa okul önlerinde ve kent parklarında görev yapan zabıta görevlilerini hedefleyen eğitimde; öğrencileri tehdit eden dış faktörler ve korunma yolları anlatıldı, çocuklar için potansiyel tehlike oluşturacak madde bağımlılığı, istismar ve ihmaller konusunda bilgiler verildi.

Eğitim; büyükşehirlerde madde bağımlılığının giderek yaygınlaşması ve kullanım yaşının düşmesi durumları ile karşılaşma olasılığına karşı daha profesyonel bir tutum sergilemelerine olanak sağlamayı amaçlıyor. İlk aşamada zabıta personelinin bir bölümüne verilen eğitimler düzenlenmeye devam edecek. Tüm personel eğitimden geçmiş olacak.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA