Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

37 İl başkanı belirlendi… İşte Mustafa Sarıgül’ün partiyi kuracağı tarih

2019 yılının Ocak ayında CHP’den istifa ettiğini açıklayan Mustafa Sarıgül, kurucusu olduğu Türkiye Değişim Hareketi’ni siyasi bir partiye dönüştürmek için çalışmalarını hızlandırdı. Mustafa Sarıgül, partisinin İstanbul İl Başkanı olarak Yusuf Polat’ı atadı. Sarıgül’ün partiyi 4 Ocak’ta kuracağı ve 37 İl başkanını belirlediği iddia edilldi. Yusuf Polat sosyal medya hesabından Mustafa Sarıgül’e teşekkür ederek şu paylaşımı yaptı: “Tarihe düşecek bir notumuz, tamamlanacak bir hikayemiz var. Genel Başkanımız Sn Mustafa Sarıgül ve teşkilatımızın teveccühü ile İstanbul İl Başkanlığı görevi tarafıma tevdi edilmiştir. Allah mahçup ettirmesin.” Share this...FacebookPinterestTwitterLinkedin

SİYASET 

2019 yılının Ocak ayında CHP’den istifa ettiğini açıklayan Mustafa Sarıgül, kurucusu olduğu Türkiye Değişim Hareketi’ni siyasi bir partiye dönüştürmek için çalışmalarını hızlandırdı.

Mustafa Sarıgül, partisinin İstanbul İl Başkanı olarak Yusuf Polat’ı atadı.

Sarıgül’ün partiyi 4 Ocak’ta kuracağı ve 37 İl başkanını belirlediği iddia edilldi.

Yusuf Polat sosyal medya hesabından Mustafa Sarıgül’e teşekkür ederek şu paylaşımı yaptı:

“Tarihe düşecek bir notumuz, tamamlanacak bir hikayemiz var. Genel Başkanımız Sn Mustafa Sarıgül ve teşkilatımızın teveccühü ile İstanbul İl Başkanlığı görevi tarafıma tevdi edilmiştir. Allah mahçup ettirmesin.”

İlginizi Çekebilir!.

Leave a Comment