Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

AVENDER’den Urfa’ya yardım eli…

Merkezi Avcılar’da olan iyiliği tüm Türkiye’ye yayılan AVENDER bir ailenin daha yardımına koştu. Dernek Başkanı Ahmet Halit Vardar Urfa'da oturan yürüme engelli Elif'in yüzünü güldürdü.

GÜNCEL 

Merkezi Avcılar’da olan iyiliği tüm Türkiye’ye yayılan AVENDER bir ailenin daha yardımına koştu. Dernek Başkanı Ahmet Halit Vardar Urfa’da oturan yürüme engelli Elif’in yüzünü güldürdü.

Bir ailenin imdadına daha AVENDER Başkanı Ahmet Halit Vardar koştu. Hayırseverler vasıtasıyla Urfa’da yaşayan Elif’e tekerlekli sandalye temin eden Vardar, bir ailenin daha yüzünü güldürdü.

Merkezi Avcılar’da bulunan Avcılar Engelliler Derneği yardıma ihtiyacı olan ailelerin derdine derman oluyor. Urfa’da yaşayan Elif’e tekerlekli sandalye temin eden Başkan Vardar, AVENDER olarak Avcılar’da, İstanbul’da ve hatta Türkiye’de bize yardım çağrısında bulunan ailelerimizin yardımına koşuyoruz. Bugün bir engelli kardeşimiz vardı. Ailemiz bize ulaştı. Bizde çocuğumuzun ihtiyacını karşıladık. Bizden talepte bulunan vatandaşlarımızın yardımına koşmaya devam edeceğiz’ dedi

İlginizi Çekebilir!.

Leave a Comment