Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Berat Albayrak’a yakın olan Bayram Şenocak görevden mi alındı?

Ak Parti İstanbul'da 39 ilçe başkanından 22'si için değişim kararı almasının ardından gözler İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak'a çevrilmişti. Kulislerdeki iddiaya göre, Şenocak'ın görevden alındığı ve yerine Fazıl Kılıç'ın getirildiği ileri sürüldü.

SİYASET 

AKP’nin İstanbul’da 39 ilçe başkanından 22’si için değişim kararı almasının ardından gözler İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak’a çevrilmişti. Kulislerdeki iddiaya göre, Şenocak’ın görevden alındığı ve yerine Fazıl Kılıç’ın getirildiği ileri sürüldü.

2019 yerel seçimlerinde İstanbul’un kaybedilmesi sonrası AKP’de köklü bir değişimin yaşanacağı uzun süredir konuşuluyordu. 39 ilçenin 22’sinde ilçe başkanları ile yola devam edilmeyeceğinin netleşmesinden sonra gözler İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak’a çevrilmişti.

Medya Faresi’nde yer alan iddiaya göre; Şenocak’ın da görevden alındığı ve yerine Fazlı Kılıç’ın getirildiği öne sürüldü.

Ancak Sözcü’nün ulaştığı il başkanlığındaki yetkililer iddiaların doğru olmadığını ifade etti.

AKP İl Başkanlığı’ndaki yetkili isim, “Başkanımız dün ve önceki gün İstanbul’da kongrelere katıldı ve az önce de Sayın Cumhurbaşkanımızı uğurlamaya gitti” diyerek Şenocak’ın görevinin başında olduğunu söyledi.

İlginizi Çekebilir!.

Leave a Comment