Büyükçekmece’de 10 yılda 11 bin 800 vatandaş iş sahibi oldu

İşsizlik problemlerine hızlı çözüm üretmek amacıyla açılan Bölgesel İstihdam Ofisleri Küçükçekmece, Şişli, Kartal ve Sancaktepe’den sonra Büyükçekmece’de de faaliyet göstermeye başladı. “En kutsal görevin bu olduğunu düşünüyorum” Başkan İmamoğlu’na teşekkürlerini sunan Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Projelerimizin içerisinde birinci öncelikli koymuş olduğumuz hizmet vatandaşa dokunmak oldu. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu işsiz vatandaşlarımıza […]

Büyükçekmece’de 10 yılda 11 bin 800 vatandaş iş sahibi oldu
+
-

İşsizlik problemlerine hızlı çözüm üretmek amacıyla açılan Bölgesel İstihdam Ofisleri Küçükçekmece, Şişli, Kartal ve Sancaktepe’den sonra Büyükçekmece’de de faaliyet göstermeye başladı.

“En kutsal görevin bu olduğunu düşünüyorum”

Başkan İmamoğlu’na teşekkürlerini sunan Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Projelerimizin içerisinde birinci öncelikli koymuş olduğumuz hizmet vatandaşa dokunmak oldu. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu işsiz vatandaşlarımıza iş bulmak için ben ne yapabilirim dedi. O günden beri beşinci İstihdam Ofisi açılıyor. Büyükçekmece Belediyesi olarak 10 yılda kendi bölgemizde 23 bin 607 vatandaşın iş talebini almışız ve 11 bin 800 vatandaşımızı kendi uğraşlarımızla işe yerleştirmişiz. En kutsal görevin bu olduğunu düşünüyorum. Bir gencin evine 1 fileyle gitmesini sağlamak bütün dinlerde en kutsal ibadettir. Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımıza vatandaşımızın evine ekmek götürebilmesi için kurmuş olduğu bu İstihdam Ofislerini açtığı için çok teşekkür ediyorum” dedi.