Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Cumhurbaşkanı Erdoğan aşı oldu

CumhurbaşkanıErdoğan, yeni tip koronavirüse karşı Çinli firma Sinovac tarafından geliştirilen aşıyı Ankara Şehir Hastanesi’nde oldu. Aşı sonrası ilk açıklama Erdoğan’ın Telegram kanalından yapıldı: Ben de aşı oldum…

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Bilim Kurulu üyelerinin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çinli firma Sinovac tarafından yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı geliştirilen CoronaVac aşısını olmak için Ankara Şehir Hastanesi’ne geldi.

Erdoğan, koronavirüs aşısını vuruldu.

İLK AÇIKLAMA TELEGRAM’DAN

Aşı sonrası ilk açıklama ise Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Telegram hesabından yapıldı. Mesajda ‘Ben de aşı oldum…’ ifadelerine yer verildi. Mesajda gülen surat ifadesine yer verilmesi ise dikkat çekti.

AŞI OLAN ERDOĞAN’DAN İLK KARELER

Erdoğan’ın aşı olma anına ilişkin kareler de yine Telegram kanalından paylaşıldı. O anlara ilişkin paylaşılan fotoğraflarla birlikte şu açıklamaya yer verildi:

“Başarıyla devam eden aşı programımız dahilinde şu ana kadar 254 bin sağlık çalışanımız ilk doz aşılarını oldu. Ben de onlara katılarak aşılandım. İnşallah çok kısa süre içinde tüm vatandaşlarımızı aşılamayı hedefliyoruz. Hayırlı uğurlu olsun.”

İlginizi Çekebilir!.

Leave a Comment