Reklamı Kapat

Reklamı Kapat
YEREL HABERLER 

İGD Başkanı Mehmet Mert: Gazeteciliğe de ‘aşı’ gerek!

İstanbul Gazeteciler Derneği Başkanı Mehmet Mert 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle online söyleşide meslektaşları ile bir araya geldi. Zoom uygulaması ile gerçekleşen söyleşide konuşan Mehmet Mert; ‘Salgın döneminde korona virüsünden korunmak için aşı gerektiği gibi, gazetecilik karakterinin geri dönmesi için de aşı gerekiyor.’ Diye konuştu.

Read More
GÜNCEL YEREL HABERLER 

Bilgiyle beslenen, başarıya susar!

İstanbul Gazeteciler Dernek Başkanı Mehmet Mert İstanbul Rumeli Üniversitesi öğrencileri ile medya söyleşilerinde buluştu. Hangi bölüm okursanız okuyun mutlaka medyaya ilgili olun, gazete okuyun, haberlerle bilgi belleğinizi besleyin, bilgi ile beslenen başarıya susar diyen Mehmet Mert öğrencilerin yeni medya konusunda sorularını da cevapladı.

Read More
GÜNCEL YEREL HABERLER 

Gazeteciliğin kimyası bozuldu

İstanbul Gazeteciler Derneği’nin (İGD) 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle düzenlediği “Gazeteciliğin Dünü Bugünü” adlı söyleşide konuşan Dernek Başkanı Mehmet Mert, “Bugün ne yazık ki gazeteciliğin birçok sorunu var. Türkiye’de artık gazeteciliği gazeteciler yapamaz hale geldi. Maalesef mesleğin kimyası bozuldu” dedi

Read More