Reklamı Kapat

Reklamı Kapat
SİYASET 

Akşener: İki dakika pandemi yirmi dakika CHP

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, ilçe ilçe esnaf gezilerinin devamında bugün İstanbul Avcılar esnafını ziyaret etti. Ziyareti sırasında gazetecilere açıklama yapan ve ardından yöneltilen soruları yanıtlayan Akşener, geçmişte seçim bölgesi olan Avcılar’da defalarca dolaştığını ve pek çok insanı tanıdığını insanların alışveriş yaptığı canlı bir yer olduğunu hatırlattı ve ekledi: “Maalesef hep beraber gördük ki, alım gücünde düşme, kiraların yüksekliği, müşterinin daha az alışveriş yapması gibi esnafın çok derin sorunları var. 10 kişinin 8 kişinin çalıştığı iş yerlerinin 2 kişiye 5 kişiye düşmesine hep birlikte şahit olduk”

Read More
SİYASET 

Akşener: Asgari ücret 3 bin lira olsun

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener partisinin grup toplantısında gündeme dair açıklamalar yaptı. Akşener, Erdoğan’a “Ekonomiyi damadının, pandemi’yi de vatandaşın üzerine yıkıp bu işten elini yıkayıp çıkamazsın.” dedi. Katar’la yapılan son anlaşmalara tepki gösteren Akşener, “Devlet, ‘Ticari sır’ maskesinin ardına saklanmaz.” derken, asgari ücretin de 3000 TL olmasını önerdi.

Read More
SİYASET 

Meral Akşener, Özdağ ve Çıray’ın sözleri sonrası ilk kez konuştu

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, son günlerde Ümit Özdağ ve Aytun Çıray’ın yaptığı açıklamalarla ilgili “Çıray’ın hem de sayın Özdağ’ın ölçü kaçsa da fikirlerine saygı duydum. Benim konuştuğum gruba katılmamasına saygı duydum. Ama sayın Turan’ın bugün büyük bir zevkle ortaya koyduğu düşünceler de benim için çok manidar oldu ve birden kendimi 1998’lerde hissettim” dedi.

Read More