Reklamı Kapat

Reklamı Kapat
YEREL HABERLER 

Sarıyer Belediyesi’ne iki ödül

Sarıyer Belediyesi, ödüllerine yenilerini eklemeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Marmara Belediyeler Birliği’nin düzenlediği Altın Karınca Ödülleri’nde Balıkçılık ve Su Ürünleri Birimi ile ödüle layık görülen Sarıyer Belediyesi şimdi de Özel Kalem Dergisi Yerel Yönetim Ödülleri’nde Sarıyer Edebiyat Günleri ve Sarıyer Kalkınma Eylem Planı (SKEP) ile iki kategoride ödül aldı. Youtube üzerinden yapılan törene online olarak katılan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç yılın yerel yöneticisi seçildi.

Read More
YEREL HABERLER 

‘Eğitimin çökmesi bir milletin çöküşüdür’

Gönüllerini dolduran meslek aşkıyla çocukları geleceğe hazırlamak için büyük çaba sarf eden öğretmenler için Sarıyer’de renkli bir kutlama programı hazırlandı. Çelenk töreni ile başlayan etkinlikler, boğazda müzik ziyafeti ile coşkulu anlara sahne oldu. Eğitime verdiği önemi her fırsatta dile getiren Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ise öğretmenlerle birlikte katıldığı radyo programında; “Eğitimin çökmesi bir milletin çöküşüdür” dedi.

Read More
YEREL HABERLER 

Sarıyer Belediyesi’ne prestij ödülü

Yeşil Binalar Haftası’nda Sarıyer Belediyesi’nin ana hizmet binası en prestijli ödül olan Breeam Sertikası ile taçlandı. Doğal kaynakların akıllıca kullanımı ilkesi ve sürdürülebilirlik bilinci ile tasarlanan Sarıyer Belediyesi Ana Hizmet Binası, ilk sürdürülebilir değerlendirme yöntemi olarak bilinen BREEAM (Bina Araştırmalar Kurumu Çevresel Değerlendirme Metodu) sertifikasını almaya hak kazandı.

Read More