Reklamı Kapat

Reklamı Kapat
GÜNCEL 

Avcılar’a dev teknoloji yatırımı: 2 bin kişiye istihdam sağlayacak

Elektrik ve elektronik cihazların yedek parça imalat şirketi SALCOMP, ülkemizdeki ilk yatırımını Avcılar’da yapacak. Çırağan Sarayı’nda düzenlenen imza töreninde konuşan Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli, “Avcılar için büyük önem arz eden bu ve benzeri yatırımlar Türkiye’nin de bölgenin de kaderini değiştirecek diye düşünüyorum”dedi.

Read More
GÜNCEL 

‘Turan Hançerli kibirli davranışlarından vazgeçerek emekçinin taleplerine karşılık versin’

HES kodu kullanımının zorunlu hale getirilmesi ardından İBB, yeni dönem için gerekli adımları atarak İstanbulkartlar ile HES kodlarının eşleştirilmesi uygulamasını başlattı. 15 Ocak’tan sonra HES kodu eşleşmesi yapılmamış İstanbulkart’lar toplu taşımada kullanılamayacak. Kart kullanıcıları, HES Kodu ile birlikte kişisel bilgilerini “https://kisisellestirme.istanbulkart.istanbul” sitesindeki gerekli alanlara girerek eşleştirme işlemi kolaylıkla yapılabiliyor. İşlem sırasında destek almak isteyen vatandaşlar Alo 153’e başvurabilir. 

Read More
GÜNDEM 

İmamoğlu: Önlem almazsak hepimiz enkaz altında kalırız

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Avcılar Kentsel Dönüşüm Bölgesi”nde incelemelerde bulundu. İnceleme gezisi sonrasında düzenlenen toplantıda konuşan İmamoğlu, deprem konusunun siyaset üstü konuşulması gereken bir mesele olduğunu vurguladı. İmamoğlu, “Ben istiyorum ki; bu konu, siyasetin üzerinde konuşulsun. Karar verilsin. Hepimiz kahraman olalım. 16 milyon kahramana ihtiyacımız var” dedi.

Read More
GÜNDEM 

Avcılar Belediyesi çalışanları Turan Hançerli’yi protesto etti

Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası’nın (Tüm-Bel-Sen) çağrısı üzerine Avcılar Belediyesi’nden bir grup çalışan Avcılar Belediye binası önünde protesto gösterisi yaptı. Seslerini duyurmak için belediye binası önünde toplanan grup ‘belediye başkanının önceliği emekçiler olmamıştır’ dedi

Read More