Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Hakkımızda

Türkiye’nin ve İstanbul’un nabzını tutan Merkez Siyaset, ilkeli ve tarafısız yayıncılığı ile evrensel bir pencere olmayı amaçları arasına almıştır. Özgür ve tarafsız yayın politikasıyla Türkiye’nin siyaset, aktüel, spor ve sanat dünyasında olan biten önemli gelişmeleri ayrım yapmadan okuyucularına ulaştırmayı kendine hedef haline getirmiş ve benimsemiştir.

Misyonumuz

Gazetecilik basın meslek ilkelerini bir misyon haline getiren Merkez Siyaset, doğruyu tarafsız bir şekilde bir an olsun sapmadan hızlı bir şekilde okuyucularına ulaştırmayı bir hizmet olarak görmüştür. Merkez Siyaset her zaman objektifliği seçerek yorumsuz bilgiyi aktarmayı amaçlar.
Siyaset, Yerel Haberler, spor, ve sanat dünyasındaki gündemi yakından takip etmek ve halkın duygu yoğunluğunun bilincinde olmak, haberciliğin bir sosyal sorumluluk olduğu gerçeğini kabullenmek demektir.

Hedeflerimiz

Merkez Siyaset, Türkiye’nin ve İstanbul’un popüler haber sitesi olmak için deneyimli uzman kadrosu ile gündemin nabzını tutacak. Veri tabanımızda %100 oranına ‘doğru’ ve ‘tarafsız’ haber barındırmak en büyük hedeflerimiz arasındadır.