SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

‘Araf 2’, Hollanda TV’sinde!

4 Ocak cuma günü vizyona girecek olan yeni yılın ilk korku filmi “Araf 2”; şimdiden dünya televizyonlarında yer almaya başladı. Hollanda’nın devlet televizyonu NOS TV; röportaj yapmak için Türkiye’ye gelerek, “Araf 2″nin stüdyosuna konuk oldu. 

‘Araf 2’, Hollanda TV’sinde!
Bu haber 31 Aralık 2018 - 10:54 'de eklendi.

Hollanda doğumlu başarılı Türklerin tanıtıldığı programda, “Araf 2”nin başrollerinden Cevahir Turan ile röportaj gerçekleştirildi. Cevahir Turan ve “Araf 2”nin geniş olarak anlatıldığı program, televizyonda yayınlandıktan sonra büyük ilgi uyandırdı. Hem Cevahir Turan’ın hem de filmin sosyal medya hesapları soru yağmuruna tutuldu. Bu gelişmeler üzerine, filmin Türkiye’den sonra Avrupa ve Amerika’da da vizyona girmesi için çalışmalara hızla başlandı.

2006 yılında vizyona giren ve girdiği ilk hafta gişede lider olan “Araf” efsanesi 12 yıl aradan sonra geri dönüyor. Yine Biray Dalkıran’ın yazıp yönettiği ikinci filmin kadrosunda ise Emre Kızılırmak, Cevahir Turan, Kaan Songün, Recep Aktuğ, Şahin Sekman, Fatih Dağıdır, Reyhan İlhan ve Caner Gezen yer alıyor.

“Araf 2”, Bir Film dağıtımıyla bu hafta sinemalarda olacak.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA