SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

BEREKETİ PAYLAŞTILAR

Bakırköy Belediyesi mahallelerde verdiği  iftar yemekleri ile ramazanın bereketini paylaşıyor.

BEREKETİ PAYLAŞTILAR
Bu haber 31 Mayıs 2017 - 14:23 'de eklendi.

Bakırköy Belediyesi;  Osmaniye Fildamı Gösteri Sanatları Merkezi’nde, Ramazan ayı boyunca her gün verilen  iftar yemeklerinin dışında, mahallelerde de iftar yemeklerinde halkla buluşuyor.

Mahalle iftarlarının ilki ise Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’nun da katılımıyla Yenimahalle Camii avlusunda gerçekleştirildi.

Yenimahalle sakinleri ile Ramazan vesilesi ile tekrar bir araya gelmenin memnuniyetini yaşadığını belirten Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu: “Ülke olarak zor günlerden geçiyoruz. Ramazan ayının ülkemize huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diliyorum. Bir araya gelmemizi sağlayan bu iftar sofrasının ülkemizin birlik ve beraberliğinin devamına vesile olmasını diliyorum.” dedi.

Ramazanı dolu dolu bir etkinlik programlarıyla karşılayan Bakırköy Belediyesi her gün bir mahallede kurulacak olan iftar sofralarının yanı sıra iftar sonrasında ise Botanik Parkı’nda kurulan Ramazan etkinlik alanı ile çeşitli eğlenceler gerçekleştiriyor.

Bakırköy Belediyesi ayrıca trafiğin ve ulaşım noktalarının yoğunluğu nedeniyle iftara yetişemeyecek olanlar için belirli günlerde metro ve metrobüs duraklarında, hastalarına refakatçı kalanlar için de  Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde iftar çadırında da Ramazan ayı boyunca hizmet veriyor.

 

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, bütün Bakırköylüleri  birlikte oruç açmanın mutluluğunu yaşamak için iftar sofralarına, geleneksel Ramazan eğlencelerini ve konserleri izlemek için de Botanik Parka davet etti.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA