SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

BEYLİKDÜZÜ’NDE HEDEF 80 BİN TON

İstanbul’un parlayan yıldızı Beylikdüzü’nde güçlü bir ulaşım ağı kuran Beylikdüzü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, yaz aylarının gelmesiyle birlikte asfalt yenileme ve yama işlemlerine başladı.

BEYLİKDÜZÜ’NDE HEDEF 80 BİN TON
Bu haber 21 Haziran 2018 - 15:27 'de eklendi.

2017 yılında 75 bin ton asfalt yenileme çalışması yaparak hedefledikleri rakama ulaşan ekiplerin bu yıl ki hedefleri ise 80 bin ton…

İstanbul’un en çok göç alan ilçeleri içerisinde ilk sıralarda yer alan Beylikdüzü’nde, yaz aylarının gelmesi ve hava şartlarının da düzelmesiyle birlikte asfalt yenileme çalışmaları hızlandı. Beylikdüzü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından 10 mahallede ihtiyaç görülen noktalara asfalt yama ve serme işlemleri gerçekleştiriliyor.

Çok sayıda mahallede çalışmalar sürüyor

Çalışmalarına aralıksız devam eden ekipler, Dereağzı Mahallesi’nde; Aslanağzı, Feyza, Müjde ve Uzman Sokakları, Gürpınar Mahallesi’nde Yahya Beyatlı Caddesi, Kavaklı Mahallesi’nde; Alaçam, Asuman, Atalay, Galip, Kardeşim, Uygur, Çayırbaşı, İffet, İzmir Konak, Şehit Ahmet ve Yıldız sokakları, Yakuplu Mahallesi’nde ise 228. ve 87. sokaklarındayeni yollar açmayı hedefliyor.

Bu yıl hedef 80 bin ton asfalt

2017 yılında 75 bin ton asfalt yenileme işlemi yaparak hedeflerine ulaştıklarını belirten Fen İşleri Müdürü Süleyman Gevezoğlu, 2018 yılı için hedeflerinin 80 bin ton asfalt olduğunu söyledi. Uygun koşullar sağlandığı sürece her daim sahada görev aldıklarını vurgulayan Gevezoğlu ayrıca; 2018 yılında da 15 km yolu ilçeye kazandırmayı planladıklarını ifade etti.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA