SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

GİRNE BELEDİYESİ BEYLİKDÜZÜ’NDE

Kardeş belediye olan Kıbrıs Girne Belediyesi’nden yetkililer bir kez daha Beylikdüzü’nü ziyaret etti.

GİRNE BELEDİYESİ BEYLİKDÜZÜ’NDE
Bu haber 23 Şubat 2018 - 10:59 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Geçen yıl, kendi şehirlerine kazandırmak istedikleri tam teşekküllü hayvan bakım evi için Beylikdüzü Belediyesi Geçici Hayvan Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret eden konuklar, bu kez de genel belediye işleyişiyle ilgili bilgiler aldı.

Beylikdüzü Belediyesi kardeş belediye olan Kıbrıs Girne Belediyesi’ni bir kez daha ağırladı. Daha önceki ziyaretinde Beylikdüzü Belediyesi’nin tam donanımlı bir şekilde kurduğu Geçici Hayvan Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki sistemi incelemek için ilçeye gelen Girne Belediyesi yetkilileri, bu kez Beylikdüzü Belediyesi’nin hizmet anlayışı hakkında geniş bilgi sahibi olabilmek için temaslarda bulundu. İlçede iki gün süren ziyaretlerde konuklara Beylikdüzü Belediyesi 1. Başkan Vekili Ömer Şatı, Meclis Üyesi Müslüm Akülker eşlik etti.

Girne Belediyesi Meclis Üyesi Celal Özbekoğlu, Girne Belediyesi Zabıta/Kolluk Bölüm Amiri Deniz Nezih Beyaz ve beraberindeki heyet, müdürlükler ve sosyal yaşam merkezi ziyaretlerinin yanı sıra, sinema, tiyatro, BEYGEM Kursları, spor merkezleri, spor aktivite alanları, Yaşam Vadisi, Gürpınar Sahili ve Doğa ve Yaşam Merkezi’ni de gezdi. Geniş bir programla ilçe ve belediye hizmetleri hakkında bilgi aldı. Beylikdüzü’ndeki veterinerlik hizmetinden sonra belediyecilik modelini de çok beğendiklerini ve örnek aldıklarını vurgulayan heyete, Beylikdüzü Belediyesi’nden de geniş bir ekip eşlik etti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA