SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

SEMRA ÖZER ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

İş kadını Semra Özer 24 Haziran 2018’te yapılacak Milletvekili Genel seçimlerinde İyi Parti’den İstanbul 3. Bölge Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

SEMRA ÖZER ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Bu haber 15 Mayıs 2018 - 13:57 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

İş kadını Semra Özer 24 Haziran 2018’te yapılacak Milletvekili Genel seçimlerinde İyi Parti’den İstanbul 3. Bölge Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

İyi Parti Büyükçekmece Kurucu üyesi Semra Özer İyi Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili aday adaylığını açıkladı. Aday adaylık sürecinde çevresindekilerin yoğun baskısı olduğunu belirten Özer, ‘Daha İyi bir Türkiye için İyi Parti’den milletvekili aday adayı olduğunu belirtti. İş Kadını Semra Özer, ‘Çok genç yaşta iş hayatına atıldım. Çalışan ve girişimci bir insanım. İş hayatımda çok güzel başarılı çalışmalarım oldu. Yurt içi ve yurt dışında tekstil ile ilgili firmamız vardı. Ülkemize döviz kazandırdık. Ülkemize milyon dolarlara varan dövizler getirdik. Gençliğimizin büyük bir bölümü çalışarak ülkemize katkı sağlayarak geçirdik. Bir vatandaş olarak ülkemizde daha iyi neler yapabiliriz hedefiyle milletvekili adayı oldum.’ diye konuştu.

AKŞENER ÇOK BAŞARILI BİR SİYASETÇİ

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in çok başarılı bir siyasetçi olduğunu söyleyen Milletvekili Aday Adayı Semra Özer, ‘Meral hanımın çalışmalarını hayranlıkla izliyorum. Müthiş bir enerji ve sinerji yaratıyor. Yıllarca Anadolu’yu gezmiş. Yılmamış bütün zorluklara karşı direnmiş. Bu gerçekten çok büyük bişey. Bende bu yolda Meral Akşener ile yürümek istedim. İyi Parti milli merkezi temsil ediyor. Sağ yada sol değil biz tam orasında bütün Türkiye’yi kucaklayan ve Türk Milletine hizmet için varız’ şeklinde konuştu.

TÜRKİYE TESKTİLDE FASONCU BİR ÜLKE

Türkiye ekonomisinin kötü olduğunu ve ithala dayalı olduğunu söyleyen Özer, ‘Dışarıdan en yüksel faizle borç alıyoruz ve bunun 21 milyar dolarını yardım yapıyoruz. Üretim maalesef yok. İthalata dayalı bir politika var. Türkiye tekstilde fasoncu bir ülke. Tekstilde katma değeri yüksek mal satmak istiyorsak markalaşmayı daha çok yapmamı gerek. Dar boğazdan çıkmamız için 1.’si dışarıya mal satmamız lazım. 2.’side Turizme katkı sağlamak gerek. Benim alanım turizm değil ama tekstil konusunda büyük tecrübelerim var. Meclise girdiğimde genç girişimcilere bu işi yapanlara fikirlerimizi paylaşıp ülkemizi daha ileri taşıyacağız’ dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA